Hugo Zuhr oljemålning
2016-05-12
382940
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HUGO ZUHR (1895-1971): Kustmotiv med skuta, monogramsignerad, olja på duk, ca 36x40 cm