Taburett gustaviansk
2016-05-12
382926
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TABURETT, 1700-tal, gustaviansk, förgylld, skuren dekor, blommig klädsel av petit-point, höjd ca 46 cm
Ytskador