Burkar med lock
2016-05-12
382922
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BURKAR med lock, 2 st snarlika, kolmårdsmarmor, 1900-tal, höjd ca 17-18 cm
Mindre obetydlig nagg