Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i svart lackerade metall samt dekor av mässingringar, märkt Tabo typ 1, justerbar höjd
Slitage
382910
2016-05-12