Inro Japan 1700/1800-tal
2016-05-12
382904
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
INRO, Japan, 1700/1800-tal, lackarbete, förgylld dekor med pagod motiv, ojime i skuret bemålat ben, höjd 6,5 cm
Senare snöre