Trumpetvaser
2016-05-12
382849
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
TRUMPETVASER, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, Kanton, dekor av reserver med figurscener i emaljfärger, höjd 24 cm
Smärre slitage, en med glasyrspricka i botten