Lars Tärning
2016-05-19
382777
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Vindruvor, signerad och daterad Lars Tärning -15, olja på pannå, ca 16x21 cm