Vas Kina
2016-05-30
382776
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av kartuscher med figurscener i emaljfärger, höjd 25 cm
Lagningar