Grafik och collage
2016-05-11
382695
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), (4) Kompositioner, signerade, varav 1 daterad -63, collage och grafiska blad, 30x18,5 - 19x29 cm, oramade
Oramade, gulnader, 1 med mindre reva