Klubbat för:
9 000 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
AUGUST HAGBORG (1852-1921): Franskt strandlandskap, signerad Hagborg, olja på duk, ca 44x60 cm
Zustandsbeschreibung
382662
2016-05-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner