Brosch kravattnålar
2016-05-13
382656
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BROSCH, 1800-talets slut, KRAVATTNÅLAR, 2 st, varav en med rosenslipad diamant, 14 k guld, totalvikt ca 14 g
Dekordel saknas på brosch, kravattnål med slitage