Bord 1 par Kina
2016-05-11
382622
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORD, 1 par, 1900-tal, Kina, skuren dekor med infälld stenskiva, höjd ca 61, diameter ca 53 cm
Smärre sprickor, slitage