Bestick silver
2016-05-11
382613
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BESTICK, 20 dlr, silver, 1900-tal, England, snäckmodell, ballongskaft, längder 22 respektive 17 cm, vikt exkl knivar ca 375 g
Bruksslitage