Peter Dahl
2016-05-11
382594
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Krogscen, signerad och numrerad 164/375, färglitografi, 86x58 cm