Figurin
2016-05-11
382584
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURIN, porslin, Kina, 18/1900-tal, polykrom dekor i emaljfärger, höjd 30 cm
Lagning, sprickor