Jockum Nordström
2016-05-11
382557
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Barndomens definitiva slut", signerad, daterad och numrerad Jockum 02, 29/125, färglitografi, bladmått ca 42,5x53,5 cm, oramad