Golvlampa
2016-05-11
382542
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Ateljé Lyktan, delvis förkromad stomme, höjd inklusive skärm ca 146 cm
Smärre slitage