Oidentifierad konstnär olja på papper
2016-05-13
382514
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Geometrisk komposition, olja på papper, 24x60 cm
Smärre färgbortfall