Lockurnor samt vas
2016-05-11
382507
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LOCKURNOR, VAS, totalt 4 dlr, porslin, 1900-tal, Kina, 1900-tal, polykrom dekor, höjd 20-32 cm
En av parvasernas lock med större nagg