Olle Carlström oljemålning
2016-05-11
382473
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): Kvinnoakt, signerad Olle Carlström, olja på duk, 63x52 cm