Landskap omkring 1800
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTÄR (omkring 1800): Landskap, olja på duk, 31x47 cm
Kuntoraportti
Krackelyrer
382468
Päivämäärä:
2016-05-11