Göran Brunius oljemålning
2016-05-10
382444
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): "Norra Lidingö, om hösten gamla stugor" signerad, olja på duk, ca 65 x 90 cm