Väggappliquer
2016-05-10
382442
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, sekelskiftet 1900, Rudolstadt-Volkstedt, Tyskland, i glaserat flintgods, glödlampshållare i porslin, höjd 42 cm, 28x23 cm
Lagningar och mindre nagg