Orientmatta
2016-05-21
382440
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORIENTMATTA, old/semiantik, Tabriz, ca 343x247 cm
Jämnt slitage, en kortsida med skador/ tappar knutar