Tage Hedqvist kolteckning
2016-05-10
382436
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997): Liggande modell, monogramsignerad och daterad TH , kol på papper, 40x61 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj,