Edwin A Galea akvareller
2016-05-10
382403
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDWIN A GALEA (1900-tal): (2), Fullriggare samt bataljscen, signerade, akvareller, ca 34x49 cm
Oramade i mapp