Oidentifierad konstnär print
2016-05-10
382333
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vid poolen, otydligt signerad Nem, daterad -15, numrerad 265/339, pigment print, 23x37, oramad
Inköpt på Helle Knutsen Galleri