Uno Vallman oljemålning
2016-05-10
382323
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004), blomstermotiv, signerad Uno Vallman -43, olja på pannå, ca 22x14 cm