Carl Wilhelm Jaensson oljemålning
2016-05-10
382240
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL WILHELM JAENSSON (1853-1931): Landskapsbild, signerad och daterad CW Jaensson, olja på duk, ca 28,5 x 20,5 cm