Bengt Orup oljemålning
2016-05-09
382231
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT ORUP (1919-1996), komposition, signerad Orup, olja på pannå, 20 x 44 cm