Skedar gafflar i silver
2016-05-09
382196
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SKEDAR, 7 st, GAFFLAR, 3 st, silver, 17-1900-tal, Sverige Danmark, totalvikt ca 650 g
Ägarstämplar och gravyrer