Anders Zorn etsning
2016-05-09
382142
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Dunkelt hörn, 1903, signerad Zorn, etsning,, état II, ca 20x15 cm, LITTERATUR: Hjert & Hjert 239
Något gulnad