Anna Rosenbäck oljemålning
2016-05-08
382078
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Solnedgång, a tergo signerad och daterad A. Rosenbäck, olja på duk, ca 65x54 cm