Arne Jones olemålning
2016-05-09
382056
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARNE JONES (1914-1976), Abstrakt komposition, signerad Arne J -57, olja på pannå, 44,5 x 53,5 cm
Gåvotext a tergo