Angelica Wiik
2016-05-08
382039
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Patrask" signerade Angelica Wiik, 206/290, färglitografier med glitter, ca 43x29 cm, oramad