Skedar fruktknivar strösked
2016-05-08
382011
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR, FRUKTKNIVAR, STRÖSKEDAR, GAFFLAR, silver, 18/1900-tal, total vikt ca 730 g
Slitage, gravyrer