Olle Bonnier
2016-05-08
381988
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE BONNIER (född 1925): "Ödestema", signerad och numrerad O Bonnier 68/175, 1973, färgserigrafi, 53x53 cm
Gulnader