Taklampa
2016-05-08
381879
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1950/60-tal, trearmad med räfflade kupor, största spännvidd ca 42 cm
Smärre slitage