Kontorsstol
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KONTORSSTOL, Åtvidaberg, klädd sits och rygg, armlän i teak, 1940-tal
Kuntoraportti
Slitage, fanérbortfall
381873
Päivämäärä:
2016-05-08