Collier förgyllt tenn Svenskt Tenn
2016-05-07
381794
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANNA PETRUS, collier, förgyllt tenn, Firma Svenskt Tenn 1940-tal