Harry Wichmann olja
2016-05-07
381785
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARRY WICHMAN (1916-1993): Stadsmotiv, signerad och daterad Wichmann -54, olja på pannå, 70x92 cm