Birger Simonsson Tema
2016-05-07
381761
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BIRGER SIMONSSON (1883-1938): "Från Skaftölandet", olja på pannå, monogramsignerad BS, 1919, 38x50 cm
Färgsläpp