Bordslampa
2016-05-07
381743
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BÖHLMARKS, bordslampa, 1930/40-tal, uplight med glaskupa, etikettmärkt, höjd 58 cm
Slitage