Vas, tallrikar, skålar
2016-05-07
381628
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, TALLRIKAR, SKÅLAR, totalt 6 dlr, porslin, Kina, 1800-tal, vasens höjd 27 cm, diameter 14-24 cm
Nagg, sprickor, vasen med omfattande lagning