Tallrikar, tekoppar, Kina
2016-05-07
381622
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, TEKOPPAR, 3+1+2, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i Imari samt underglasyrblått, diameter 11-23 cm
Nagg, sprickor, lagningar