Evald Björnberg oljemålning
2016-05-07
381527
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EVALD BJÖRNBERG (1895-1971) Kvinnlig modell på klippa, signerad och daterad E Björnberg 1937, olja på duk, ca 37x45 cm,