Skulpturer bambu
2016-05-07
381497
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKULPTURER, Kina, 1800-tal, skurna i bambu, höjd ca 21 cm
Mindre avslag, lagningar