Oljemålning
2016-05-06
381481
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, otydligt signerad och daterad 1973, olja på duk, ca 60x90 cm