Ljuskrona barockstil
2016-05-06
381471
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, barockstil, olikslipade prismor, stomme i mässing, för sex ljus, höjd 68 cm
Lös mittdel medföljer, bruksslitage