Pokal silver Erik Holmberg
2016-05-22
381412
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
POKAL, silver, Erik Holmberg, 1800, invändigt förgylld, botten med mynt med avbildad Gustav III Fäderneslandet 1792, höjd ca 19 cm, vikt ca 464 g
Gravyr, småbucklor